Forum  Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Galerie   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Rodzeństwo Black

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Strona Główna -> O bohaterach
Katie
*Zawodowy pisarz*

Dołączył: 17 Gru 2006

Skąd: Mikołów, Śląsk

PostWysłany: Czw 14:04, 01 Lut 2007 Temat postu: Rodzeństwo Black

Aschly (As, Sokolica) Kelly Black
Przez całe dotychczasowe życie wraz z braćmi była okłamywana przez matkę, że ich ojciec nie żyje. W minione lato po ucieczce Syriusz’a Black’a z Azkabanu ich matka wyjawiła im prawdę. Od tego czasu As mam za złe matce, że ukrywała prawdę o ich ojcu przez tyle lat. Od tego wydarzenia jej stosunki z mamą uległy gwałtownemu pogorszeniu. Przed większością swoich przyjaciół udaje twardą. Tak naprawdę co czuje i myśli wiedzą tylko jej bracia, tylko przy nich nie wstydzi się swoich łez. Za przyjaciółmi wskoczyła by w ogień, a wrogów tępi na każdym kroku. Nie zawaha się przed użyciem czarnej magii gdy ja ktoś naprawdę wkurzy. Przezwisko „Sokolica” wzięło się od nazwy ptaka w którego się przemienia jako animag.

Stiven (Stiv, Laion) Syriusz Black
Starszy brat As i bliźniak Alan’a. Uwielbia robić kawały, szybko się nudzi czego nie cierpi (tzn. nudzić się). Często najpierw coś robi albo mówi, a potem myśli o konsekwencjach. Wraz z bratem i siostrą gra na pozycji ścigającego w drożynie quiddich’a w reprezentacji Gryffindor’u. Tak jak jego rodzeństwo jest animagiem, zamienia się w Lwa.

Alan (Al, Tiger) Black
Drugi z braci panny Black. Dużo bardziej rozsądny niż jego bliźniak, zawsze pięć razy pomyśli niż coś powie czy zrobi. Stiv uważa, że go za tchórza, a prawda jest tak że nim nie jest tylko nie lubi pakować się w kłopoty. Niestety przez to ze jest bratem bliźniakiem Laion’a wszyscy wokuł twierdzą ze jest takim samym łobuziakiem jak on. Czasem faktycznie pomaga bratu przy bardziej skomplikowanych operacjach ale przeważnie w nich nie uczestniczy.

Flora Black
Mama Aschly, Stiv’a i Alan’a, od września pracuje w Ministerstwie Kontaktów Międzynarodowych. Przez trzynaście ostatnich lat mieszkała w Bułgarii wraz ze swoimi dziećmi. Gdy usłyszała o ucieczce z Azkabanu swojego męża postanowiła wyjawić im swoją tajemnice jaką przed nimi do tych czas skrywała, a dotyczyła ich ojca. W krotce potem wraz z dziećmi wróciła do Anglii.

Syriusz Black
Ojciec Aschly i jej braci, który minionego lata uciekł z Azkabanu i teraz gdzieś się ukrywa. Do niedawna jeszcze jego dzieci nie wiedziały że jest ich tatą. Gdy został aresztowany Stiv i Alan mieli rok, a Sokolica była niemowlakiem.

Reszta bohaterów:

-Hermiona Granger
-Ginny Weasley
-Weronika Ros
-Wiktoria Sowa
-Herry Potter
-Ron Weasley
-Fred i Gregory Weasley
-Sebastian Nowak
-Nauczyciele z Hogwartu
I wiele innych epizodycznych postaci

Wyświetl posty z ostatnich: